Sepetim  /  0Ürün

Cam Sineklik

Cam Sineklik Sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için, bulunduğumuz ortamın hava temizliği çok önemlidir. Virüsler ve kötü bakteriler kirli ortamlarda daha fazla ve hızlı üreyebilmektedir. Aynı zamanda kapalı ortamlarda uzun süre bulunulduğunda ortmamın oksijen miktarı azalacağı için bizleri olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple bulunduğumuz ortamı sık sık havalandırmalı ve içerinin temiz hava ile dolması sağlamalıyız. Fakat bu havalandırma sırasında maalesef dışardaki haşereler, sinekler, böcekler evimize, ofisimize yani bulunduğumuz ortama girmekte ve bizi rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için alınması gereken en öenmli önlem kapı ve pencerelerimize sineklik takmaktır.

Cam Sineklik

Evimizi rahatlıkla havalandırmak için kapı ve pencerelerimize sineklik takmalıyız. Cam Sineklik taktırarak ortamımızı havalandırırken istenmeyen haşerelerin, sineklerin ortamımıza girmelerini önleriz. Cam sineklikler ortamın sağlığı için çok önemlidir. Deniz Cam Sineklik olarak yaptığımız sineklikler Plise Sineklik olarak geçen ve piyasada akordiyon sineklik, sürgülü sineklik, cam sineklik, ve pimapen sineklik da adlandırılırlar.

En kullanışlı sineklik modeli

Bazı sineklikler yazın takılıp, kışın çıkarılan sinekliklerdir. Bunlar sabittirler ve bu sineklikleri taktığınızda pencere ve kapıdan dışarı çıkmak istediğinizde bu sinekliği çıkarmadan çıkamazsınız. Bu son derece zahmetli ve kullanımı zordur. Deniz Cam Sineklik olarak bizim imalatını yapıp Tüm Türkiye'ye gönderdiğimiz sineklikler açılır kapanır sineklik modelleridir. İster yatay, ister dikey ve istenirse çift yönlü açılıp kapanabilmektedir. Kurulumu son derece basittir. Kurulum ile ilgili videoya Sineklik ölçü alma ve sineklik montajı yapma göz atabilirsiniz. Gönderdiğimiz her ürünle aynı zamanda bağlatı şemasını da göndermekteyiz.

Sineklik Modelleri

Deniz Cam Sineklik olarak plise(sürgülü) sineklik imalatı ve satışı yapmaktayız. Sineklik türleri içinde en kullanışlı sineklik modelidir. Yaz kış söküp takma derdi olmadan kullanabilirsiniz. Plise Kapı Sinekliği ve Dikey Pencere Sinekliği modellerimize göz atabilirsiniz.19.03.2020

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ