Sepetim  /  0Ürün

YURT DIŞINA SİNEKLİK SATIŞI

Havaların ısınmasıyla beraber, birçoğumuz yaz aylarının tadını çıkarmaya başladı. Bu güzel günlerde ailemizle, arkadaşlarımızla mutlu zamanlar geçirdiğimiz zamanlarda, hepimizin en büyük sorunlarından biriside sinek, sivrisinek, böcek vs. gibi haşerelerin evimizde, ofisimizde, yaşam alanlarımızda bulunmasıdır. Bundan korunmanın en sağlıklı yönetmi kapı ve pencerelerimize sineklik yapmaktır.

Türkiye'de yıllardır binlerce müşterimize satışını yaptığımız sineklikleri artık Avrupa ülkelerinde ki gurbetçilerimize de yapıyoruz. Avrupanın başta Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda ülkeleri olmak üzere hemen hemen tüm ülkelerine 1. sınıf plise sineklikleri gönderiyoruz.

Avrupa'ya Sineklik Gönderimi

Deniz Cam Sineklik olarak imalatını yaptığımız; 1. sınıf Pileli (Akordeon) Kapı Sineklik, Dikey Pencere Sineklik, Yatay Pencere Sineklik, Duble Kapı Sineklik gibi modellerimizi başta Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda olmak üzere neredeyse tüm Avrupa ülkerine gönderebiliyoruz.

Avrupa'ya sineklik siparişi vermek için 05327077415 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sinekliği Nasıl Paketliyoruz

Deniz Cam Sineklik olarak imal ettiğimiz sinekliklerin sizin elinize ulaşıncaya kadar hiç bir zarar görmemesi için tüm önlemlerimizi alıyoruz. Mutlak müşteri memnuniyetli çalışan firmamız kargolama için sinekliğinizi özenle paketleyerek her türlü olabilecek zararları önlemektedir. Sineklikleri nasıl paketlediğimizi görmek için videolar sayfamızda ki "Sineklikleri Kargoya Hazır Hale Getirme" videomuzu izleyebilirsiniz.

Yurtdışına Sineklik Siparişini Nasıl Verebilirim?

Yapmanız gereken işlem çok basit öncelikle 05327077415 nolu telefondan bize ulaşabilir ve teknik destek, bilgi alabilirsiniz. Kapı ve pencereniz için ölçü almak içinde sineklik ölçüsü nasıl alınır sayfamızı tıklayarak hem yazılı hemde videolu bilgilendirmemizi izleyebilirsiniz.

Sineklik Kullanmanın Gerekliliği

Evimizin, ofisimizin hijyeni ve aile fertlerimizin, iş arkadaşlarımızın sağlığı için yaşam alanlarımızı düzenli olarak havalandırmalı, hijyen kurallarına uygun şekilde temizlik yapmalı, gerekli durumlarda ilaçlamalıyız.

Özellikle yaz aylarında, havaların ısınmasıyla beraber korunma yöntemlerimiz (havalandırma, temizlik, ilaçlama vs.) gibi yöntemlerin bile yeterli gelmediği zamanlarda ortamımızın sinek, sivrisinek, böcek vs. gibi haşerelerden korunmak için sineklik sistemleri kullanırız. Birçok çeşidi ve modeli olan sineklik sistemleri kullanım amacı ve malzeme çeşidine göre sınıflandırılır.

Sineklik Modellerimiz

Piyasa da pileli sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, içe açılır sineklik ve kedi sinekliği birçok model bulunmakla beraber kullanım rahatlığı ve kalitesinden dolayı pileli (akordeon) sineklikleri Deniz Cam Sineklik olarak tercih etmekteyiz.

Deniz Cam Sineklik olarak avrupa'ya gönderimini yaptığımız sineklik modelleri : Kapı Sineklik, Dikey Pencere Sineklik, Yatay Pencere Sineklik ve Duble Kapı Sineklik modelleridir. Bu sinekliklere piyasada plise sineklik, akordiyon sineklik, akerdeon sineklik, sürgülü sineklik, pileli sineklik gibi isimlerde kullanılmaktadır.

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ