Sepetim  /  0Ürün

Yemek Odası Aynası

Yemek Odası Aynası

Bir evin etkileyici görüntüye sahip olması adına içerisindeki her bir detayın önemi son derece büyüktür. Odalar kendi aralarında farklı dekorasyonlarda olsalar da odaların kendi içlerinde uyum içerisinde olması gerekir. Aksi halde ortaya ister istemez kötü görüntüler çıkmış olur.

Yemek odası da pek çok kişinin klasik olarak dekore ederek istedikleri sonuçlara ulaşabileceklerini düşündükleri bir alan. Ancak son dönemlerde yemek odaları için ortaya çıkartılmaya başlanmış olan dekorasyon fikirleri ile beraber bu konuda ciddi anlamda değişimler söz konusu oldu. Yemek odası ayna modelleri ile alakalı meydana gelen değişimler sonucunda bu alan daha öncesinde olmadığı kadar rahat ve ferah bir görünüme erişebiliyor. Tabi ki bu görünümün elde edilmesi adına dikkat edilmesi gereken bazı önemli detaylar bulunuyor.

Yemek Odası Aynası Nasıl Seçilmelidir?

Etkileyici bir görüntünün elde edilmesi adına yemek odası dekoratif aynalar arasından dikkatlice seçim yapmak yerinde olacaktır. Hoş ve bütünlük içerisinde bir görüntünün ortaya çıkartılması adına yemek odası duvar aynası gibi ayna modelleri içerisinden seçim yapmadan önce bu aynanın çerçeve kısmının hangi materyalden üretilmiş olması gerektiğinin belirlenmesi gerekmektedir. Metal ağırlıklı modern bir yemek odasında otantik görünüme sahip dekoratif aynalar hoş bir seçim olmayacaktır. Bunun yerine mümkün olduğu kadar metal ağırlıklı ayna modelleri içerisinden seçim yapılabilir.

Yemek Odası Dekoratif Aynalar

Aynanın çerçevesinde kullanılacak olan materyalin seçilmesinden sonra önemli olan şeylerden bir diğeri ise yemek odasında kullanılan eşyaların ölçüsü olacaktır. Örneğin 6 kişilik yani büyük bir yemek masasına sahip olan bir alanda kullanılmak istenecek yemek masası aynası en az 150 cm genişliğinde olmalıdır. Böylece yemek odası ayna dekorasyonu yapıldığı zaman alanda herhangi bir daralma meydana gelmeyecektir. Birçok kişi yemek odası için ayna tercihi yapmak istedikleri zaman bu ürünün yerinin konsolun üst kısmı olmasını isterler. Ancak bu isteklerini yerine getirmek adına ayna araştırması yaparken ne yazık ki seçimlerini yanlış şekilde yapabilirler. Bunun sonucunda ise büyük bir konsolun üst kısmında çok daha ufak boyutlarda bir ayna kullanılmış olur.

Yemek Odası Ayna Modelleri

İlk başlarda bu ayna güzel bir görüntü ortaya çıkartmış gibi görülse de dikkatlice yapılacak incelemeler ile ortaya çıkacağı üzere yemek odası ayna dekorasyonu asla arzu edildiği gibi olmayacaktır. Böylesi bir durumun ortaya çıkmasını engellemek adına konsolun sahip olduğu ölçü son derece büyük bir öneme sahiptir. 170 cm ve üzeri boyutlarda bir konsol kullanacak kişiler, etkileyici görünümü elde etmek adına en az 150 cm ve üzerinde yemek odası ayna modelleri içerisinden seçimini yapmalıdır. Aynanın modeli ise yine konsola ve yemek odasındaki diğer detaylara uygun renk ve çerçevelerde olmalıdır. Yapılacak olan doğru seçimler ile beraber ortaya tam anlamıyla etkileyici görüntüleri beraberinde getiren tasarımlar çıkmış olacaktır.

Yemek Odası Duvar Aynası

Yemek odaları duvarlarına; son zamanlarda baklava desenli ayna modelleri tercihinde öenmli bir artış olmuştur. Baklava deseninin çapraz veya düz modelleri tercihi kişinin kendi zevkine ve odadaki eşyaların modellerine göre farklılık göstermektedir.

Türkiye'den Yemek Odası Aynası

Deniz Cam olarak; Türkiye'deki tüm illere, Türkiye'den başta Avrupa ülkeleri Almanya, Belçika, Fransa ve Hollanda olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri ile Orta Doğu ve Asya ülkerine de özel ölçülere göre hazırlanmış ayna modellerini göndermekteyiz. Yemek odası aynalarını da yurtdışına ve yurt içine özenle paketleyip göndermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.

Dekoratif Baklava Dilimli Duvar Aynası

Dekoratif-Baklava-Dilimli-Duvar-Aynasi-3334
Deniz Cam Salon, Yemek Odası Dekoratif Baklava Desen Dilimli Duvar Aynası

Baklava Desenli Gömme Ayna

Baklava-Desenli-Gomme-Ayna-1544
Deniz Cam Baklava Desenli Duvar İçine Gömme Ayna Uygulaması

Yemek Odası, Salon İçin Baklava Desenli Asimetrik Dekoratif Ayna

Yemek-Odasi-Salon-Icin-Baklava-Desenli-Asimetrik-Dekoratif-Ayna-647
Deniz Cam Yemek Odası, Salon İçin Baklava Desenli Asimetrik Dekoratif Ayna Uygulaması


11.02.2022

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ