Sepetim  /  0Ürün

Pencere Sineklik

Pencere Sineklik Yazın gelmesiyle beraber havalar ısınıyor. Bunun yanında evde devamlı yemek pişiriliyor, çay demleniyor, mutfakta oluşan buhar evimizin havasını hem sıcak hemde zararlı. Bu olumsuz durumlardan kurtulmak için evimizi iyi havalandırmalıyız. Bunun için kapı ve pencerelerimize sineklik takmalıyız ki bu havalandırma işlemi sırasında sinek, böcek ve haşereler evimize girmesin.

Pencere Sineklik

Pencere sineklikleri bir çok türü vardır. Bu türler içinde en çok satılan ve kullanışlı olan pencere sinekliği Pileli Pencere Sineklik türüdür. Bu sinekliğe akordiyon pencere sinekliği, pileli pencere sinekliği, sürgülü pencere sinekliği ve açılır-kapanır pencere sinekliği de denmektedir.

Plise pencere sinekliği genel olarak dikey açılır olarak kullanılmaktadır. Fakat pencerenin genişliğine göre iki yöne açılır (duble pencere sinekliği) modelleri veya yatay pencere sinekliği modelleri de kullanılmaktadır.

Pileli Pencere Sinekliği

Kolay açılır kapanır yapısıyla kullanımı gayet kolay olan sineklik modeli, en kullanışlı ve en uzun ömürlü pencere sinekliği modelidir. Pileli pencere sinekliği ile pencereniz her zaman açık kalabilir. Sürgüsü açılıp-kapanma sistemi sayesinde kış aylarında tam açarak kabinin içine girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece size hiç bir engelde bulunmaz. İstediğiniz zaman kapatarak sineklerin ve haşerelerin evinize girmesini engellersiniz. Pencere kasasına dıştan monte edilmesi sebebiyle de pencere giriş çıkışında, evinizin içinde herhangi bir yer kaplayıp, engel olmaz, kötü bir görüntüye sebebiyet vermez.

Plise Pencere Sinekliği Fiyatları

Pileli pencere sinekliği fiyatları; boyutlarına, rengine, kullanılan malzemenin kalınlığına ve sinekliğin açılma yönüne göre değişmektedir. Hemen akordiyon yatay pencere sinekliği fiyatı hesaplatmak için Yatay Pencere Sinekliği sayfamızı ziyaret edip sipariş verebilirsiniz.
Eğer sürgülü dikey pencere sinekliği fiyatını hesaplatmak istiyorsanız Dikey Pencere Sinekliği sayfamızı ziyaret edip sipariş verebilirsiniz.

Pileli Pencere Sinekliği Renkleri

Pileli pencere modellerimizde 10 çeşit renk seçeneği mevcuttur. Pencere kasanıza en uygun rengi seçip siparişinizi E-mağaza Sineklik Siparişi bölümümüzden verebilirsiniz.

- Beyaz(Ral 9016) Renk Pencere Sinekliği
- Siyah(Ral 9005) Renk Pencere Sinekliği
- Natural(Eloksal) Renk Pencere Sinekliği
- Açık Kahve(Ral 8003) Renk Pencere Sinekliği
- Vizon(Ral 7039) Renk Pencere Sinekliği
- Koyu Kahve(Ral 8014) Renk Pencere Sinekliği
- Antrasit(Ral 7016) Renk Pencere Sinekliği
- Altınmeşe(Ahşap Desen) Renk Pencere Sinekliği
- Maun(Ahşap Desen) Renk Pencere Sinekliği
- Fındık(Ahşap Desen) Renk Pencere Sinekliği

Sitemizden online olarak pencere sinekliği siparişi verebilirsiniz. Fiyat hesaplama ve online pencere sinekliği siparişi vermek için Kapı Sinekliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Cam Sineklik web sitemizde alışverişler havale/EFT ve kredi kartı ile taksitli imkanlarla yapılabilmektedir.

Sitemizden alıan tüm sineklik ürünlerinde kargo ücretsizdir.

Deniz Cam Sineklik web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler en geç iki iş günü içersinde kargoya teslim edilmektedir.26.08.2019

Deniz Cam Sineklik Pazaryerleri

n11 Banner trenyol Banner

antlaşmalı kartlar
ssl Güvenlik

• Sitemap  • Google   • Deniz Cam Sineklik   • Bucak Salep   • Bucak Salebi

Sitenin tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. ©denizcamsineklik.com  2019

@ Web Tasarım ve Programlama : İlhan YILMAZ